האוטו שלנו

אתר האוטו שלנו מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על רישיון נהיגה, אביזרים לרכב, ביטוח וטיפולים. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

טיפול 10000


לבני אדם יש בדיקות דם פעם בשנה, למחשבים יש סריקות קבועות שעורכים להם מדי חודש, למעליות יש ביקורות שנערכות אחת לחצי שנה, לכלי רכב יש טיפול 10000.

טיפול 10000 מיועד לבדיקה של הרכב כל 10 אלף ק"מ. המטרה של הבדיקה היא לבדוק את תפקוד הרכב, שכן במהלך הזמן תפקודי הרכב משתנים והחלקים השונים בו מתבלים. הבדיקה מאפשרת לא רק לגלות אילו חלקים צריך להחליף אלא גם לבצע מעקב אחר מצב הרכב לאורך הזמן. ברוב המקרים הבדיקה נערכת אחת לשנה, שכן מעטים האנשים שעוברים את הכמות הנ"ל יותר מפעם בשנה.
טיפול 10000
טיפול 10000 כולל בין השאר בדיקות של מערכת ההנעה, מצתים, חיבורים, מנוע, פנסים, מערכות הקירור של הרכב, מערכת השמן, בלמים, מסננים ועוד. הבדיקה נערכת אצל מכון בדיקה מורשה. ללא בדיקה זו לא ניתן לעלות על הכביש ויש סמכות למשטרה לקחת את הרשיון מנהג שלא ביצע את הבדיקה, שכן הוא מסכן את עצמו ואחרים.

האם באמת זו בדיקת 10000?

ובכן כן יש הטעיה מסוימת. טיפול 10000 מתבצע לא רק אחרי 10000 ק"מ, במקרים מסוימים היא צריכה להתבצע אחרי 5000 ק"מ, מדובר במכוניות שנמצאות בכביש למעלה מ5 שנים, לעומת זאת מכוניות שיוצרו החל מ2008, יכולות לבצע טיפול כל 20 אלף. 

על פי החוק לא חייבים לעבור את הטיפול כל 10 אלף ק"מ, אלא גם על פי סדר כרונולוגי, קרי על פי משך הזמן שהרכב עבר את הטיפול האחרון.
חשיבות הטיפול מאלצת את בעל הרכב להשקיע בו לא מעט זמן וכן לדאוג שהוא יבוצע במוסך מורשה ואחראי, בו תתבצע בדיקה של כל המערכות. כשל בבדיקה עלולה לגרום לנזק רכב, נזק אשר לא רק יפגע בתפקוד הרכב אלא גם יסכן את הנהג ואת הנוסעים איתו.
UA Curry 1 Nike Zoom Kobe 8 MBT Monroe MI Nike Air Force One High MBT Barabara Scarpe originali mbt swiss masai shoes Air Max 2016 Uomo Nike Flex Experience Run 4 Air Jordan 14 Onitsuka Tiger Sneakers Nike Air Huarache Utility MBT Sandalen Swala Asics Scarpe Onitsuka Tiger Mexico Air Force 1 Flyknit Low NL Adidas Pink NMD R1 Nike Air Huarache NM Nike Kevin Durant KD 7 cipֵ‘k Adidas ׀žׁ€׀¸׀³׀¸׀½׀°׀»ׁ‹ Stan Smith Vulc Adidas Springblade Drive 2.0 Sandales MBT Femme
קבלו המלצות על טיפול 10000
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים: